
Galimas kitoks požiūris į ligas, jei atkreipti dėmesį ne tik į jas pačias, bet ir į terpę, kurioje jos vystosi, tai yra į energetinę pacientų būseną.
Pagrindinis arba vienas iš pagrindinių homeopatijos metodų – Folio metodas. Folio metodo esmė yra ta, kad su specialia aparatūra yra nustatomas kiekvienos organizmo ląstelės elektromagnetinis laukas. Nustačius viso organizmo ląstelių elektromagnetinius laukus, galima nustatyti, kokia yra žmogaus sveikatos sutrikimų priežastis, kurią pašalinus, žmogus gali pasveikti.
Folio metodas leidžia pateikti diagramą ir įvertinti paciento organų ir organizmo sistemų funkcinę būklę, tokiu būdu atskleidžiant net ankstyvuosius ikiklinikinius pokyčius. Tai leidžia aptikti ligą ankstyvoje stadijoje, o tai yra itin svarbi prielaida tolimesniam sėkmingam gydymui.
Taigi, pabrėšime, vienas iš homeopatijos pliusų – sveikatos sutrikimo priežasties nustatymas biorezonansinės diagnostikos „Valeo“ aparato dėka (modifikuotu Folio metodu) net tada, kai klasikinė medicina šios sveikatos sutrikimo priežasties neranda. Nuotraukoje matome LNK laidos „Valanda su Rūta“ akimirką, kai laidos metu gydytojas homeopatas Antanas Januškevičius atlieka biorezonansinę diagnostiką laidos vedėjai Rūtai Milkevičiūtei.
Individuali gydymo programa sudaroma kompiuteriu išanalizavus duomenis apie atskirų organų bei sistemų funkcinę būklę. Įvertinus organizmo užterštumą konservantais, sunkiaisiais metalais, bakterijomis ir helmintais, kiekvienam pacientui individualiai parenkami homeopatiniai vaistai, nustatoma optimali jų dozė, parenkami tinkami maisto produktai.
Folio testas – tai ankstyva, neskausminga ir nekenksminga diagnostika. Metodas pavadintas jo autoriaus Reinhold Voll (1909-1989) vardu ir buvo pradėtas naudoti praktikoje 1953 m. Vakarų Vokietijoje. Šis metodas 1972 m. įgavo tarptautinį pripažinimą.
Dar viena naujovė, kurią mes taikome – tai bioakustinės korekcijos metodas. Bioakustinė korekcija – tai modernus gydymo metodas, kuriuo siekiama pakoreguoti žmogaus psichoemocinę būseną.
Bioakustinės korekcijos metodas taikomas esant:
- chroniško nuovargio sindromui,
- miego sutrikimams,
- galvos skausmams ir/arba neurozei,
- depresyviajam stoviui,
- alkoholinei priklausomybei,
- hipertenzijai,
- vegetatyvinei kraujagyslių distonijai,
- poinsultiniams reiškiniams.
Autorius: gydytojas Antanas Januškevičius
Ответить
Ответить