Žymus homeopatinės literatūros autorius Dide Granzhorzh pastebi, kad visi mes ta ar kita prasme, daugiau ar mažiau esame materialistai, tačiau, nepaisant šito, turime supratimą apie slypinčią mumyse energiją (organizmo galią). Pavyzdžiui, po atostogų mes sakome, kad esame kupini energijos ir žvalūs. Ir atvirkščiai, būdami negatyvioje aplinkoje jaučiame, kaip prarandame energiją tartum iš mūsų ji būtų išsiurbiama. Tokioje situacijoje reikia iš kažkur pasipildyti energijos, todėl primename kiaurą statinę, kurią siekiama pripildyti vandeniu.

Statinė – tai mūsų kūnas, o vanduo – tai energija. Mes nuolat pasipildome energija iš saulės, gamtos, maisto, aplinkinių meilės. Bet mes nuolat ir netenkame energijos dažnai net nesuvokdami, kaip šis netekimas vyksta. Sveikiesiems energijos (vandens) pakanka, kad mūsų kūne (statinėje) palaikyti pakankamą lygį, leidžiantį sėkmingai kovoti su visomis ligomis.

Tačiau jei skylių kiekis arba jų diametras yra pernelyg didelis, vandens lygis statinėje greitai krenta ir mes jau nebeturime priemonių kovai su destabilizuojančiais veiksniais. Tai reiškia, kad mes susergame. Pirmasis būdas sustabdyti ligą – tai padidinti gaunamos energijos srautą. Tačiau kadangi nutekėjimas nesustabdytas, problema tampa chroniška!

Priešingai, jei pavyksta užkimšti skyles statinėje, viskas normalizuojasi. Energijos lygis ir vėl pakyla iki tokio lygmens, kuris užtikrina gerą sveikatą. Pasitaiko, kad statinė net persipildo energija. Taip atsitinka žmonėms, kuriems pakanka energijos ne tik sau, bet ir kitiems. Jiems būdinga altruistinė veikla, dalies savo laiko, žinių ir asmeninės patirties atidavimas kitų labui. Homeopatai žino, kad tikrai pasveikęs pacientas niekada neliks neveiklus.

Bet kaip nustatyti, kur yra skylės statinėje, ir kaip jas užkimšti? Tai ir yra pagrindinis gydytojo-homeopato uždavinys.

Autorius: gydytojas Antanas Januškevičius

 

Ответить