Homeopatinis gydymas

Homeopatinis gydymas skiriasi nuo įprastinio gydymo tuo, kad tai yra efektyvus, nekenksmingas gydymo metodas, užtikrinantis harmoningą viso organizmo funkcionavimą. Homeopatija remiasi viso organizmo harmoningumo principu. Norint parinkti vaistą, reikia įvertinti visą žmogaus būklę: kokie simptomai, nuo ko jie priklauso, kada žmogus jaučiasi geriau, o kada blogiau, koks asmenybės tipas, kokios užplūsta emocijos, mentalinis lygis. Gydymas yra labai individualus. Žmonėms, sergantiems tokiomis pačiomis ligomis, skiriami skirtingi medikamentai. Homeopatiniai vaistai gaunami tik iš natūralių medžiagų, neturi neigiamo poveikio kitiems organams, nesukelia alergijos. Be to, homeopatiniai vaistai sumažina stresą, stiprina imuninę sistemą, šalina toksinus iš organizmo, padeda išvengti sunkių ligų ir pagerina gyvenimo kokybę.

Laikantis Lietuvos Respublikoje paskelbtos ekstremaliosios padėties metu taikomų  sugriežtintų reikalavimų dėl infekcijų kontrolės, priimami tik iš anksto užsiregistravę pacientai.

Paskambinti mums galite numeriu: +370 684 12124

Paskambinkite mums ir sutarsime dėl apžiūros Jums patogiu laiku.

More Articles

  • Imunoterapija

    Imunoterapijos tikslai mūsų klinikinėje praktikoje – tai paciento imuninės sistemos stiprinimas.

  • Paliatyvios medicinos paslaugos

    Paciento, sergančio pavojinga gyvybei, nepagydoma, progresuojančia liga, ir jo artimųjų gyvenimo kokybės gerinimo priemonės.