Biorezonansinė sveikatos sutrikimų diagnostika

Biorezonansinė sveikatos sutrikimų diagnostika — kas tai?

Biorezonansinė diagnostika – neinvazinis viso organizmo ištyrimo metodas, ypač aktualus nevaisingoms poroms, nes jo metu įmanoma nustatyti organų ir jų sistemų pakitimus, dėl kurių atsirado problemos su sveikata (kaip, pavyzdžiui, nevaisingumas) jau ląsteliniame lygyje. Šis neinvazinis tyrimas sveikatos problemoms nustatyti taikytinas tais atvejais, kuomet nėra aiški sveikatos sutrikimų priežastis. Biorezonansinė diagnostika padeda aptikti sveikatos sutrikimus sukėlusių ligų ar infekcijų židinius, identifikuoti organizme esančius virusus, bakterijas, grybelius.

Biorezonansinės diagnostikos tyrimo esmė

Kiekviena žmogaus kūno ląstelė, o taip pat bakterijos, grybeliai ar parazitai siunčia nežymius individualius, tik jiems būdingus elektromagnetinius virpesius. Ląstelei sergant ar veikiant ją alergenu, toksine medžiaga ar patologiniu mikroorganizmu, sutrikdoma natūrali organizmo pusiausvyra, iššaukiama įprastų ląstelės dažnių disharmonija, kurią ir fiksuoja įrenginiai biorezonansinės diagnostikos metu.Tyrimo metu į organizmą siunčiami elektromagnetiniai signalai, o visi organizmai, sveiki ir nesveiki žmogaus organai, taip pat parazitai, bakterijos, virusai ar grybeliai rezonuoja į juos kiekvienam būdingu rezonansiniu dažniu. Jeigu nėra patologijos, formuojasi vieno tipo signalas, jeigu ji yra, susiformuoja kito tipo signalas ir vyksta rezonansas, kurį ir aptinka jutikliai. Iš jutiklių gauta informacija apdorojama ir analizuojama, lyginant paciento organų charakteristikas su etalonų charakteristikomis ir to sekoje nustatomi patologiniai procesai, bei jų aktyvumas.

Biorezonansinė sveikatos sutrikimų diagnostika ir nevaisingumo gydymas

Statistikos duomenimis, Lietuvoje viena iš šešių porų susiduria su sunkumais susilaukti kūdikio. Gydytojų teigimu, nevaisingumas yra liga, tad kaip ir bet kurią kitą ligą jį reikia gydyti. Apie nevaisingumo priežastis, metodus ir rezultatus šnekamės su biorezonansinės diagnostikos specialistu, gydytoju homeopatu Antanu Januškevičiumi.

— Kada pora, nesėkmingai bandanti susilaukti vaikų, turėtų sunerimti ir kreiptis į gydytojus?

Moteris, gyvenanti reguliarų lytinį gyvenimą ir nenaudojanti apsisaugojimo priemonių, paprastai natūraliai pastoti turėtų per vienerius metus. Jei per šį laikotarpį pastoti nepavyksta, jau reiktų kreiptis į gydytoją. Gydytojo konsultacija taip pat būtina, jei moters mėnesinės yra nereguliarios ir (arba) labai skausmingos, taip pat jei prieš tai yra patyrusi keletą persileidimų arba jai žinomos ankstesnės persirgtos ligos (pvz. endometriozė, vėžys ir pan.). Vyrui į specialistą patariama kreiptis tuomet, jei jis patiria seksualinių, prostatos problemų, kankina lytinių organų skausmai, jam žinomos ankstesnės persirgtos ligos.

— Kokios porų nevaisingumo priežastys?

Pagrindinės moterų nevaisingumo priežastys: ovuliacijos sutrikimai, gimdos ligos (polipai, miomos ir kt.), endometriozė, kiaušintakių nepraeinamumas, ankstyva menopauzė, kai kurios anksčiau persirgtos ligos.

Pagrindinės vyrų nevaisingumo priežastys: nepakankama spermos kokybė (mažas spermatozoidų kiekis, judrumas, bloga morfologija), ejakuliacijos problemos, anksčiau persirgtos ligos (lytiškai plintančios ligos, vėžys ir kt.).

Noriu pabrėžti, kad ne tik organizmo sutrikimai ar ligos įtakoja nevaisingumą. Tam didelės įtakos turi amžius, rūkymas, alkoholio, narkotikų ar tam tikrų medikamentų vartojimas, stresas, aplinkos užterštumas, mitybos įpročiai (anstvoris arba staigus svorio kritimas), fizinio aktyvumo nebuvimas.

— Kaip tiriamas ir gydomas nevaisingumas?

Iš pradžių nevaisinga pora turi kreiptis pas klasikinės medicinos vaisingumo specialistus, kurie bando išsiaiškinti poros sveikatos problemas, surinkti ligos istoriją. Moteriai atliekama ginekologinė echoskopija ir apžiūra, taip pat skiriami hormonų tyrimai. Vyrui atliekamas sėklos tyrimas. Pagal surinktą informaciją skiriamas efektyviausias poros gydymo metodas. Moteriai gali būti skiriama kiaušidžių ovuliacijos stimuliacija vaistais, jei reikia, histeroskopinė arba laparoskopinė operacija. Šios operacijos daromos tiek diagnostiniais, tiek gydymo tikslais. Vyrui gali būti patariama keisti gyvenimo būdą, naudoti vaistus, kad pagerėtų spermos kokybė. Taigi poros turėtų nesigąsdinti ir kreiptis į gydytojus kuo anksčiau, nes daliai nevaisingų šeimų užtenka minimalios pagalbos.

Tais atvejais, kai minėti gydymo metodai yra neveiksmingi ir aiškios nevaisingumo priežasties nustatyti nepavyksta, kuomet tiek moters, tiek vyro tyrimai yra be nukrypimų, tačiau vaikų susilaukti jie vis tiek negali, tada reikia kreiptis į gydytojus homeopatus, kurie biorezonansinės diagnostikos aparatais nustato silpnąsias vietas, dėl kurių atsirado nevaisingumas, ir paskiria tokias vaistažoles bei mineralus mažomis dozėmis, kad silpnosios organizmo vietos sustiprėtų, ir nevaisingumo problema išsispręstų savaime.

— Dalį porų biorezonansinės diagnostikos metodas neramina, nes ne visi gydytojai šį metodą pripažįsta. Ką atsakytumėte tokioms poroms?

Nevaisingos poros vis dažniau kreipiasi į gydytojus homeopatus. Tai įtakoja ne tik nevaisingų porų skaičiaus augimas, bet ir pačių pacientų sąmoningumas – jie drąsiau ir dažniau ateina ieškoti pagalbos, nei, tarkim, prieš dešimt ar dvidešimt metu, kuomet biorezonansinės diagnostikos metodas buvo prilyginamas šarlatanizmui. Taigi šiuo metu minėtas metodas — jau įprasta medicininė praktika, ir šioje srityje dirba labai daug patyrusių specialistų įvairiuose pasaulio kraštuose.

Beje, noriu išsklaidyti gyvuojantį mitą, kad homeopatija — tai nuodai, turintys neigiamą poveikį žmonėms, nes homeopatinių vaistų dozės yra per mažos, kad sukelti žalingą poveikį sveikatai.

— Kitas poras gąsdinantis dalykas – aukšta homeopatinio gydymo kaina. Juk ne visoms poroms užtenka vienos konsultacijos. Koks būtų Jūsų patarimas ir padrąsinimas?

Nors gydytojų homeopatų konsultacijos nėra pigios, vis dėlto jos yra ženkliai pigesnės už dirbtinio apvaisinimo procedūras, kurios, skirtingai nei homeopatinis gydymas, retai būna sėkmingos, bei gali padėti tik tada, kai klasikinės medicinos specialistams pasiseka nustatyti nevaisingumo priežastį.

— Kur kreiptis, jei pora negali susilaukti vaikų, ir klasikinė medicina padėti negali?

Pora gali kreiptis į bet kurią kliniką, kuris specializuojasi nevaisingumo gydyme biorezonansinės diagnostikos metodu, pavyzdžiui, į «Tarptautinę natūralios terapijos kliniką».

— Kokie homeopatinio gydymo sėkmės rezultatai ir nuo ko jie priklauso?

Vienas svarbiausių homeopatinio gydymo sėkmės veiksnių – griežtai prisilaikyti gydytojo nurodymų. Be to, patarčiau nenuleisti rankų, jei po pirmos konsultacijos pastoti nepavyko. Kai kurios moterys pastoja po antros, trečios, ar ketvirtos konsultacijos, nes ne tik nevaisingumo specialistų pastangos, bet ir pacientų kantrybė ir optimizmas šiuo atveju yra labai svarbūs.

More Articles

  • Imunoterapija

    Imunoterapijos tikslai mūsų klinikinėje praktikoje – tai paciento imuninės sistemos stiprinimas.

  • Paliatyvios medicinos paslaugos

    Paciento, sergančio pavojinga gyvybei, nepagydoma, progresuojančia liga, ir jo artimųjų gyvenimo kokybės gerinimo priemonės.